JAK TO FUNGUJE ?

Přirozený stav je být zdravý.

K uzdravení či zlepšení stavu dojde vždy

Všichni živí tvorové mají svou energii. Mám možnost, s touto energií zacházet, umím ji u druhých rozproudit, nebo dle potřeby doplnit. Řídím se instinktem a intuicí.

Samotné působení zabere několik minut. Délka a případné opakování léčby se různí dle zdravotního stavu. Každý člověk je originál a reaguje jinak. Přistupuji ke každému individuálně.

Je třeba léčbu opakovat, než se dostaví citelné zlepšení. U lehčích obtíží jako bolesti hlavy, migrény, momentální bolesti zad, kloubů apod. se dostaví zlepšení téměř ihned maximálně do druhého dne.

Proč se nemoci, či různé bolesti a obtíže po vyléčení vracejí ?

Někteří lidé přijdou po vyléčených obtížích po čase znovu a ptají se, proč nemají klid na pořád a proč se to znovu vrací. Pokud se takto zeptají, jsem ráda. Nejhorší je tento přístup: "Víte, paní Suchánková, já se toho asi už nikdy nezbavím... "

Je to individuální, ale vždy veškeré problémy souvisejí se stylem života, nebo ve způsobu myšlení. Já Vám pomohu ulevit od momentálních potíží, abyste mohli zjistit příčinu potíží a měli možnost změnit přemýšlení, pohled na svět a tím se uzdravit. Přirozený stav je být zdravý.

ENERGETICKÁ TERAPIE - JAK TO FUNGUJE ?