POSÍLÁNÍ ENERGIE NA DÁLKU

Léčení na dálku
- posílání léčivé energie -

Co stačí udělat ?

Léčení na dálku je pro všechny bytosti a tak pomohu nejen lidem, ale i zvířatům. Zvířata léčivou energii z fotografie cítí a sami si ji vyhledávají, když potřebují. Stačí mně kontaktovat e-mailem, telefonicky, přes Facebook, či Skype, napsat Vaše potíže a já Vám ráda poštou zašlu fotografii, která bude nabitá léčivou energií. Fotku sledujte 5 - 10minut, několikrát denně. Při lokálních bolestech přiložte fotografii k problémovému místu a vyčkejte dokud bolest nezmizí, nebo se nezmírní. Také lze mít fotografii v noci pod polštářem, energii budete přijímat ve spánku. U lidí v bezvědomí, potřebuji i jejich fotografii. Moji fotku jim dejte pod polštář - posílání energie bude probíhat automaticky.

Jak příjímat léčivou energii ?

Při soustředění na mou fotografii je důležité oprostit se od všech pochyb a rušivých myšlenek. Snažte se nemyslet na nic. Nemusí to jít stoprocentně hned na poprvé a možná budete potřebovat trénink. Posílaní energie pak může proudit naplno, aniž by bylo čímkoli blokováno. Doporučuji dívat se na fotografii hned po probuzení a pak těsně před spaním. Kdyby i přesto byl problém s příjímáním léčivé energie, dejte si ji pod polštář přes noc. Léčení na dálku, posílání energie bude probíhat automaticky. Příjímání léčivé energie nemá žádné vedlejší účinky a rizika, léčení na dálku je bezpečná technika pomoci se uzdravit. Z nadměrného příjmu energie Vás maximálně rozbolí hlava, ale to rychle ustane, když příjem omezíte, nebo přerušíte. Lidé, kteří již mají dlohodobé zkušenosti s příjimáním léčivé energie, nepotřebují dávat fotku pod polštář, nebo se na ni dívat nějak často. Ti nejzkušenější umí přijímat energii i bez fotografie. Důležité ovšem je nepřehánět to a umět léčení na dálku využívat jen v případě potřeby. Pokud necítíte nadměrný tlak z fotografie, můžete ji příjímat, jak často chcete, protože ji potřebujete. Přijde-li doba, kdy Vám fotografie způsobila hyperaktivitu, nebo bolení hlavy, omezte dívání na fotku, nebo na týden či 14 dní přerušte přijímání úplně. Energie máte dostatek, ale spíše ji potřebujete rozproudit a zaktivizovat tělo.

SAMOLÉČBA

Samoléčení - samoléčba

- využití vlastní energie -

Jak funguje - využití vlastní energie ?

Zde bych Vám ráda přiblížila způsob léčení a seznámila Vás s energií, kterou využívám. Nejedná se o nic nadpřirozeného, nereálného a nesmyslného, jak si někteří myslí. Je to energie, která aktivuje samoléčebné procesy v těle (imunitu, regeneraci). Energie v těle nepřetržitě proudí. Prostřednictvím vody je rozváděná rovnoměrně po celém těle. Má-li tělo dostatek energie a zároveň je rovnoměrně rozváděna, samoléčení probíhá nevědomě a jsme zcela zdraví. Energii může, kromě nedostatku vody, blokovat nadměrná psychická, nebo fyzická zátěž. Při nadměrné psychické zátěži, se energie soustředí na jednom místě v těle (většinou v oblasti břicha, ale i jinde například v hlavě - časté migrény) a blokuje samoléčení. Je ji třeba rozproudit, rozehnat v těle. Při nadměrné fyzické zátěži energie chybí zcela a je ji třeba doplnit. Energii většina z nás denně využívá k léčení sebe sama, či našich blízkých nevědomě. Asi každý moc dobře zná, když jej bolí hlava, břicho, ruka či noha, automaticky přikládáme ruce na bolavé místo a značíme si tak problémovou oblast pro naše podvědomí, aby se na něj upřela pozornost těla a začala místo léčit. Děje se to nevědomě a mnozí si toho za celý život ani nevšimnou.

Návod k samoléčení

Když Vás bude něco bolet, setrvejte s rukou na onom místě alespoň 5minut. Ucítíte, že bolesti poleví, u někoho zmizí, je to velmi individuální podle toho, jak umí člověk s energií zacházet.

Samoléčení v životě

Již v dřívějších dobách, když někomu v rodině bylo zle, nebo byl nemocný, všichni se k němu scházeli a snažili se u něho být, tak dlouho, jak jen to šlo. Také máme nutkání naše nemocné blízké držet za ruku, objímat je, prostě být s nimi. Má to svůj důvod. Malé děti jsou absolutně bezprostřední a když je něco bolí, jdou si přímo k rodiči, aby je obejmul a předal svou energii.

Rada a pomoc do nemocnice

Po dobu nezbytně nutnou k pobytu v nemocnici, posílám pacientům energii prostřednictvím fotografie, kterou mají pod polštářem, nebo se na ni dívají. Přes ní předávám energii na dálku telepaticky. Máte-li někoho blízkého v nemocnici, navštěvujte jej tak často, jak jen to půjde. V nemocnici ať pak tráví čas jen po nezbytně nutnou dobu, aby se dostal co nejrychleji zpět k rodině a blízkým, kterým na něm záleží a předávají mu energii k uzdravení automaticky a podvědomě.

KDE ENERGIE POMÁHÁ ?

yléčené nemoci - vyléčené bolesti

- pomohla jsem vyléčit -

Bolest hlavy - migrény, nedoléčené rány, bolesti různých druhů, různé záněty např: Crohnova choroba, Bechtěrevův syndrom, nedoléčenou boreliózu, zhoubný i nezhoubný nádor, vysoký tlak, cholesterol, a mnoho dalších nemocí.

Zlepšené nemoci

Pomohla jsem zlepšit stav, nebo výrazně zmírnila projevy nemoci. Lékaři pak mohli snižovat dávky léků, což obvykle u podobných nemocí neprobíhá a naopak se časem dávky léčiv stále navyšují, či mění za silnější, nebo již žádné léky neexistují.

cukrovka, artróza, skolióza, astma, exém, lupénka, různé alergie, zhoršující se funkce ledvin (zlepšení jejich funkčnosti a odvrácení nutnosti dialýz a transplantace), meniérova choroba, epilepsie, srdeční arytmie a další.

Jako příklad uvádím cukrovku, kde přibližně po páté návštěvě dochází k hypoglykemiím a je nutné znovu na základě vyšetření přehodnotit dávky léků, nebo v pokročilém stádiu cukrovky, inzulínu.nt

Syndrom vyhoření

Energie může pomoci i při syndromu vyhoření, když Vám dochází duševní síla, při psychickém přetížení. Při psychickém vyčerpání mnoho lidí ani nenapadne navštívit lékaře či léčitele.

Bolest duše je ovšem reálná a dostavuje se před bolestí těla. Když se dlouhodobě neřeší psychická vyčerpanost, přechází do těla a projevuje se jako nemoc. Proto nabízím doplnění energie i při psychickém vyčerpání.

Prevence

Na preventivní doplnění energie může přijít i zcela zdravý člověk. Energie harmonizuje, posiluje, otevírá nový pohled na život. Preventivní doplnění energie pomůže tělu udržet si zdraví, zvládat běžné virózy a potíže rychleji a bez komplikací. Preventivní sezení doporučuji třikrát ročně.

Aktivace schopností, napojení na sebe sama

Pokud máte léčitelské či jiné schopnosti, které zatím nejsou plně probuzeny, tak Vám může energie pomoci tyto schopnosti aktivovat, či prohloubit. Energie odstraňuje bloky, které Vám ve Vaší cestě brání, také Vám může pomoci vzpomenout si kdo jste.

Spolupráce s lékaři

Chci důrazně upozornit, že nikdy nedoporučuji pacientům nespolupracovat s lékaři a naopak je žádám, o vyžádání si nových vyšetření a pravidelných kontrol. Nejen proto, aby měl pacient zpětnou vazbu, jestli se jeho stav zlepšuje. Také, aby mohli lékaři snížit dávky léků, jako u nemocí, kde se stav zlepší, ale nevyléčí zcela, cukrovka apod. Spolupráce lékaře a biotronika mohou pomoci člověku komplexněji. Jisté věci biotronika nevyřeší, odstranění slepého střeva, ortopedické operace, transplantace zcela nefunkčních orgánů, oddělení siamských dvojčat, a spousty dalších úkonů. Pro výborné diagnostické metody, CT, Magnetická rezonance, apod. Pro výborné lékaře, kteří se stále řídí svým nejlepším vědomím a svědomím a ctí Hypokratovu přísahu. A protože ctím, souhlasím a chci pokračovat v poslání mého otce, který také spolupracoval s mnoha lékaři.